Nasıl Ücretlendirilirsiniz? Ücretlendirilme Planlarımızı İnceleyin

Uçan Robot

Size özel bütçelendirme!

Google Adwords reklamlarında günlük bütçe belirlersiniz ve reklamlar belirdiğiniz günlük bütçe dahilinde yayınlanır.Her sektörde tıklama başına maliyet bulunur,sektörünüzdeki rekabete göre bu 10 kuruş,20 kuruşta olabilir, 50 kuruş,60 kuruşta olabilmektedir.Örneğin günlük bütçeniz 20 TL ve tıklama başına 30 kuruştan reklamlarınızın tıklanacağını düşünürsek,20 TL'lik günlük bütçe ile yaklaşık 67 tıklama alırsınız.
Her anahtar kelimenin tıklama başına maliyeti rekabete göre değişmektedir.Sektörünüzdeki reklamverenler tarafından bir anahtar kelime ne kadar çok kullanılıyorsa ve o anahtar kelimenin tıklama başına maliyetine ne kadarlık bir teklif veriliyorsa o anahtar kelimenin tıklama başına maliyeti artmaktadır.
Günlük Bütçe Nedir?

Google'da reklamlarınızın yayınlanacağı 1 gün boyunca ödemek istediğiniz tutardır.Herhangi bir alt limit yoktur.5 TL,50 TL,500 TL gibi dilediğinizce bir günlük bütçe belirleyebilirsiniz.

Tıklama Başı Maliyet Nedir?

Her sektördeki rekabete göre Google, anahtar kelimelere bir tıklama başına maliyet verir.Sektörünüzdeki rekabete bu maliyetler değişir.Tıklama başına ödeyeceğiniz tutardır.

Günlük Bütçe Nasıl Belirlenir?

Günlük bütçenizi gün içerisinde maksimum 10 defa değiştirebilmektesiniz.İlk aşamada belirlediğiniz bütçe ile yüksek geri dönüş aldıysanız günlük bütçenizi yükseltmeniz sizin için faydalı olacaktır.

Hemen Başvurun!

Bize Danışın 0850 404 1 602 yada kısa başvuru formumuzu oldurun.

Biz sizi arayıp, bilgi verelim!