Neden Biz?Çünkü hem tecrübeli hem de kalifiyeyiz.

Uçan Robot

Peki Neden Biz?

Biz günlük periyodik aralıklarla AdWords hesabınızda kontroller sağlamaktayız. Size gelebilecek olan gereksiz tıklamaları önceden tespit ederek, bu şekilde tıklama almamanızı sağlamaktayız.Örneğin siz “İngilizce Eğitim” kelimesi ile reklamlarınızın gösterilmesini istiyorsunuz; fakat kontrolü sağlanmayan hesaplarda “İngilizce Eğitim Seti” ya da “İngilizce Eğitim Videoları” gibi kelimelerde tıklama alırsınız ve gereksiz yere ücretlendirilmiş olursunuz. Bu gibi gereksiz tıklamalar almamanız için hesabınızın kontrolünü düzenli olarak uzman ekibimizle Google AdWords Hesabınızı yönetmekteyiz.
Arama Ağı Reklamcılığı Nedir?

Arama Ağı Reklamları, Google’da yapılan aramalarda ilk 3 sıra ve sağ taraftaki 8 bölümde yer alan reklamlardır. Arama ağında Reklam verdiğinizde reklamlarınız Google’da bu 11 alan içerisinde yer alır.

Görüntülü Reklam Ağı Nedir?

Görüntülü Reklam Ağı, Youtube’ta bir video izlerken videonun başında yer alan reklamlar ya da Google’dan reklam alan sitelerin reklam bölümünde yer alan resim, animasyon, video reklamlardır. Bu reklamların sağ üst köşesinde Google Reklamları ibaresini görürsünüz.

Kalifiyeli Google AdWords Hesap Uzmanlarımız

Ekibimizin tamamı Google Arama Ağında Sertifikalı bireylerden oluşmaktadır.

Hemen Başvurun!

Hemen Arayın 0850 404 1 602 yada kısa başvuru formumuzu doldurun.

Biz sizi arayıp, bilgi verelim!