Neden Google AdWords? Kısa ve öz bilgi almak için şimdi okumaya devam edin!

Uçan Robot

Neden Google AdWords'de Reklam Vermeliyim?

Her firma reklama ihtiyaç duyar.Tv,gazete,radyo vb. reklam kanalları yüksek maliyetler gerektirdiğinden dolayı küçük ve orta ölçekli firmalar için tercih sebebi olmamaktadır.İnternet reklamcılığı ise gelişen teknoloji ile birlikte son yıllarda başta gelenpazarlama kanalıdır.Bunlarında arasında liderliğini koruyan hiç şüphesiz Google Reklamları'dır. Google'da Reklam Vermek diğer reklamlar kanalları gibi yüksek maliyetler gerektirmez ve sizi potansiyel müşterilere ulaştırır.Bütçeniz her ne kadar olursa olsun Google'da ilk sayfada yerinizi alabilirsiniz.Tv'de ya da radyo'da reklam verdiğinizi düşünelim. Dil kursu eğitimi veriyorsunuz ve dil kursu ile ilgilenmeyen birçok kişi reklamınızı görecektir.Üstelik yüksek bir bütçeayırmış olmanıza rağmen belki de beklediğiniz geri dönüşü alamayacaksınız.Fakat Google'da sizi arayan kullanıcılar sizi bulurlar.Hemde sizin istediğiniz kelimeler yazıldığında!
Arama Ağı Reklamcılığı Nedir?

Arama Ağı Reklamları, Google’da yapılan aramalarda ilk 3 sıra ve sağ taraftaki 8 bölümde yer alan reklamlardır. Arama ağında Reklam verdiğinizde reklamlarınız Google’da bu 11 alan içerisinde yer alır.

Görüntülü Reklam Ağı Nedir?

Görüntülü Reklam Ağı, Youtube’ta bir video izlerken videonun başında yer alan reklamlar ya da Google’dan reklam alan sitelerin reklam bölümünde yer alan resim, animasyon, video reklamlardır. Bu reklamların sağ üst köşesinde Google Reklamları ibaresini görürsünüz.

Peki Bunun Maliyeti Nedir?

Google'da Reklam Vermek için bir günlük bütçe belirlersiniz,reklamlarınız belirlediğiniz günlük bütçe dahilinde yayınlanır.Örneğin 20 TL günlük bütçe belirlediniz reklamlarınız tıklama başına ücretlendirilir ve belirdiğiniz günlük bütçe kadar tıklama alır.

Hemen Başvurun!

Hemen Arayın 0850 404 1 602 yada kısa başvuru formumuzu doldurun.

Biz sizi arayıp, bilgi verelim!